Startuj w biznes - cykl szkoleń CINiBA oraz Kariery na Start | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Startuj w biznes - cykl szkoleń CINiBA oraz Kariery na Start

Startuj w biznes - cykl szkoleń CINiBA oraz Kariery na Start

W CINiBA rusza cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów "Startuj w biznes", współorganizowany przez zespół „Kariery na Start”.

Jak sobie zapewnić dobre wejście na rynek pracy? Trzeba się po prostu dobrze przygotować.

18 marca w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej UŚ i UE w Katowicach rozpoczyna się cykl warsztatów i szkoleń pod tytułem „Startuj w biznes”. Zajęcia są przeznaczone przede wszystkim dla studentów oraz młodych ludzi u progu kariery zawodowej. Spotkania poprowadzą trenerzy i specjaliści SMG/KRC POLAND HR oraz CINiBA. W czasie szkoleń będzie można także porozmawiać z praktykami i potencjalnymi pracodawcami.

Skuteczne poszukiwania dobrej pracy wymagają dobrego przygotowania. W procesach rekrutacyjnych każdy może wziąć udział, ale na zdobycie wymarzonej pracy mają szansę najlepsi. W jaki sposób przygotować się do rywalizacji na rynku pracy? Oczywiście jest to trudne, zanim … stanie się łatwe. Sami musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcemy podjąć ten wysiłek. Można i należy indywidualnie szukać porad, sposób i metod skutecznej autoprezentacji. Warto jednak na początku drogi skorzystać z porad fachowców, którzy pomogą ukierunkować nasze poszukiwania. Można też po prostu zapytać, jakie oczekiwania mają sami pracodawcy.

Uczestnictwo w szkoleniach „Startuj w biznes” jest bezpłatne.
Zgłoszenie udziału prosimy kierować na adres e-mail: warsztaty@ciniba.edu.pl
lub telefonicznie: 32 786 50 08.

Cykl warsztatów i szkoleń „Staruj w biznes” został opracowany wspólnie przez SMG/KRC PO-LAND HR oraz CINiBA. Istotą tego projektu nie jest zdobywanie wiedzy ogólnej o rynku pracy, ale umiejętne i samodzielne rozwijanie własnej ścieżki zawodowej. Program ten wpisuje się w ideę biblioteki otwartej, realizowaną przez Centrum. Wspólna książnica Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego umożliwia dostęp do profesjonalnych źródeł wiedzy oraz zapewnia fachową i rzetelną pomoc ze strony specjalistów informacji naukowej.
Oferujemy dostęp do najnowszych światowych źródeł informacji z różnych dziedzin nauki, co pozwala na bieżąco aktualizować i pogłębiać zdobytą na studiach wiedzę. Jednocześnie służymy bogatym zasobem  materiałów  na temat kształtowania  i rozwijania osobowości  pozwalające na indywidualne rozpoznanie  predyspozycji zawodowych.