Powiedz NIE narkotykom i dopalaczom! | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Powiedz NIE narkotykom i dopalaczom!

Powiedz NIE narkotykom i dopalaczom!

W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Powiedz NIE narkotykom i dopalaczom, organizowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach. Celem spotkań jest przeciwdziałanie uzależnieniom od narkotyków i innych substancji psychoaktywnych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego.

Zajęcia poprowadziły Barbara Kijanka i Anna Kubicka – Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach oraz nadkom. Joanna Czechowska – WSZOP.

Spotkania objęte zostały patronatem honorowym Wojewody Śląskiego oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Kolejne spotkania odbędą się w terminach: 9 czerwca, 16 czerwca i 17 czerwca br.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych spotkaniach prosimy o kontakt z Pracownikiem Działu Promocji i Rekrutacji WSZOP – Anną Łętkowską (e-mail: , tel. 32 355 97 70 wew. 19).

Zapraszamy!