Porozumienie z Uniwersytetem im. Alfreda Nobla w Dniepropietrowsku | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Porozumienie z Uniwersytetem im. Alfreda Nobla w Dniepropietrowsku

Porozumienie z Uniwersytetem im. Alfreda Nobla w Dniepropietrowsku

W ramach wizyty na Ukrainie Kanclerz Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach – Małgorzaty Sikorskiej oraz delegacji studentek kierunku Filologia – Kaliny Wierzbickiej i Michaliny Ksel, w dniu 14 kwietnia br., zostało podpisane porozumienie między WSZOP a Dniepropietrowskim Uniwersytetem im. Alfreda Nobla (DUAN), reprezentowanym przez Rektora – prof. Borisa Kholoda.

Zawarte porozumienie o współpracy dydaktycznej umożliwi wprowadzenie zintegrowanego systemu kształcenia, pozwalającego studentom WSZOP i DUAN na realizację studiów w obu uczelniach na kierunku Filologia, w specjalności filologia angielska, specjalizacja język angielski w biznesie.

WSZOP była również reprezentowana podczas corocznych, Międzynarodowych Targów Edukacyjnych Edukacja i kariera – 2015, które odbyły się w Ukraińskim Domu w Kijowie, w dniu 18 kwietnia 2015 r.