Porozumienie o współpracy dydaktycznej z Dniepropietrowskim Uniwersytetem im. Alfreda Nobla na Ukrainie | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Porozumienie o współpracy dydaktycznej z Dniepropietrowskim Uniwersytetem im. Alfreda Nobla na Ukrainie

W dniach od 2 do 4 kwietnia Rektor WSZOP – dr Elżbieta Krawczyk-Neifar oraz Dyrektor ds. rozwoju i współpracy międzynarodowej – Paweł Wuttke, reprezentowali naszą Uczelnię w Dniepropietrowskim Uniwersytecie Ekonomii i Prawa im. Alfreda Nobla (DUAN) na Ukrainie.

Podczas wizyty Rektorzy obu uczelni zawarli porozumienie o współpracy dydaktycznej, dzięki któremu studenci DUAN mają możliwość kontynuowania nauki we WSZOP na kierunku Filologia w specjalności filologia angielska, specjalizacja język angielski w biznesie.

To już kolejne porozumienie zawarte pomiędzy WSZOP a DUAN.