Podcasty WSZOP | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » Podcasty WSZOP

Podcasty WSZOP

Podcasty WSZOP powstały z myślą o wszystkich, którzy pragną zdobywać wiedzę nie tylko w szkole czy w murach uczelni.

Wykłady popularnonaukowe, poradniki w formie słuchowiska, a nawet zagadki kryminalistyczne – oto materiał, na bazie którego powstała seria nagrań. Usłyszeć można głosy ekspertów, praktyków, szanowanych i cenionych przez studentów nauczycieli akademickich, którzy z pasją,
w interesujący i przyjemny dla ucha sposób opowiedzą m.in. o technikach relaksacji, o tym, dlaczego każdy z nas kłamie i po czym inni poznają, że mijamy się z prawdą, kilka słów o mediach, o studiowaniu online, a także o występowaniu przed obiektywem.

Nagrania są dostępne w aplikacji SoundCloud, nowy odcinek pojawia się w każdy piątek, o godzinie 17:00.

Link do SoundCloud dostępny TUTAJ