Pierwsze spotkanie klubu dyskusyjnego absolwenta WSZOP | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Pierwsze spotkanie klubu dyskusyjnego absolwenta WSZOP

Pierwsze spotkanie klubu dyskusyjnego absolwenta WSZOP

Budowanie trwałych relacji z absolwentami należy do chlubnych tradycji renomowanych uczelni. ABK WSZOP wpisując się w te działania - obserwując sukcesy zawodowe naszych absolwentów ma przyjemność zaprosić do udziału w pracach Klubu Dyskusyjnego Absolwenta WSZOP.
Chcemy właśnie w murach naszej uczelni zaoferować naszym absolwentom i studentom możliwość dzielenia się praktyczną wiedzą i doświadczeniami związanymi z rynkiem pracy, prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, w ten sposób integrując nasze środowisko.

Tematem spotkania będzie:

Start-up z perspektywy młodego absolwenta. Zakładanie i prowadzenie własnej działalności – możliwości i problemy

Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu WSZOP 27 lutego 2014 r. o godz. 17.00

Spotkanie poprowadzą: Piotr Mroczek – absolwent WSZOP oraz zaproszeni goście: Rafał Boś, Przemysław Pronczuk, Emilia Latocha.