Pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo

Pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo

W dniach 21-23 marca 2014 r. w hali GKS „Czarni” w Bytomiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo.

Podczas zawodów naszą Uczelnię reprezentowały studentki kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne: Agnieszka Bergier, Sonia Lniany, Beata Wardzińska.

To właśnie Agnieszka Bergier zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej. Pozostałe dwie studentki również dzielnie walczyły - Sonia Lniany uplasowała się na piątym miejscu a Beata Wardzińska po kontuzji w trzeciej rundzie zajęła miejsce dziewiąte.

Dziewczyny osiągnęły bardzo dobre wyniki zarówno indywidulanie jak i w punktacji drużynowej, która dała im trzecie miejsce w Polsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!