Obóz sprawnościowy dla studentów kierunku Bezpieczeństwa wewnętrznego | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Obóz sprawnościowy dla studentów kierunku Bezpieczeństwa wewnętrznego

Obóz sprawnościowy dla studentów kierunku Bezpieczeństwa wewnętrznego

Kolejny obóz sprawnościowy dla studentów drugiego roku Bezpieczeństwa wewnętrznego już za nami. Obóz odbył się w malowniczej Rycerce Dolnej, w Ośrodku Wypoczynkowym „Rycerka”.
Pod okiem opiekuna wyjazdu – mgr. Bartłomieja Głowackiego, studenci spędzili wspólnie czas podczas ćwiczeń z technik interwencji i samoobrony, spacerze po parku linowym, wyprawach górskich oraz treningu na polu paintball`owym.
Wspólnie przeżyte chwile, na długo zapadną w pamięci uczestników, którzy mieli okazję do nawiązania nowych przyjaźni i przede wszystkim – mogli w praktyce wykorzystać wiedzę, zdobytą podczas studiów we WSZOP.

Już za rok na obóz wyjadą studenci, którzy od października rozpoczną naukę na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.