Naukowe Spotkanie Młodych | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Naukowe Spotkanie Młodych

Naukowe Spotkanie Młodych

Dnia 21 marca 2014 r. we WSZOP odbyło się kolejne Naukowe Spotkanie Młodych. Naszą Uczelnię odwiedzili uczniowie I LO w Jaworznie, II LO w Siemianowicach Śląskich oraz III LO w Będzinie.

Prelegentami wykładów dla przybyłych gości byli nauczyciele akademiccy WSZOP.
Swoje wystąpienia zaprezentowali m.in.:

• dr Barbara Wolek-Kocur, która mówiła o miejscu copywritingu pośród innych praktyk PR,
  • dr Wojciech Śmieja, który opowiadał o tym jak przyglądając się szyldom i reklamom, można rozpoznawać tendencje rozwojowe współczesnej polszczyzny,
  • mgr Ewa Walewska, która swój wykład poświęciła zagadnieniom negocjacji, ich znaczeniu oraz misji w codziennych kontaktach społecznych, a także w biznesie, handlu i polityce.

Naukowe Spotkanie Młodych było także okazją do wzięcia udziału w warsztatach na temat copywritingu, mowy ciała i negocjacji w praktyce.
Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Naukowego Spotkania Młodych.