Kurs samoobrony dla studentów - członków AZS śląskich uczelni | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Kurs samoobrony dla studentów - członków AZS śląskich uczelni

Kurs samoobrony dla studentów - członków AZS śląskich uczelni

Organizator:
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach,  Klub Uczelniany AZS WSZOP  w Katowicach i Organizacja Środowiskowa AZS w Katowicach.

Miejsce:
Sala gimnastyczna Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach ul. Ścigały 9 (Katowice – Bogucice, parking monitorowany).

Termin:
Zapisy do 15 października 2013r. na adres: i bezpośrednio na sali gimnastycznej.

Zajęcia od  15 października  do 4 lutego 2014r. w każdy wtorek godz. 17,00 – 18,30

Program:

• Psychologiczne aspekty zachowania w sytuacji zagrożeń bezpośrednich.
  • Podniesienie ogólnej sprawności fizycznej.
  • Nauka padów, podcięć, bloków, uderzeń, kopnięć, dźwigni itp.
  • Walki szkoleniowe (randori).

Prowadzący:
Instruktorzy ju jitsu, judo, karate.

Uwagi:

• Kurs bezpłatny dla studentów (kobiet i mężczyzn) posiadających aktualną legitymację AZS i oświadczenie o braku przeciwwskazań do ćwiczeń fizycznych.
  • Ilość miejsc ograniczona, wg. kolejności zapisów.
  • W przypadku dużego zainteresowania możliwość powtórzenia kursu w semestrze letnim.

Zapraszamy!