Kurs certyfiko­wany z języka angielskiego

Zdjęcie ilustrujące flagę Wielkiej Brytanii

W związku z udziałem wraz Centrum Szkoleniowo-Doradczym dr Kunicki sp.k, w projekcie unijnym, studenci Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach mają możliwość otrzymania darmowego dostępu do platformy e‑learningowej https://lerni.us/ oraz bezpłatnego przystąpienia do międzynarodowego certyfikatu Language Cert LTE A1-C2 z języka angielskiego. Warunkiem uczestnictwa jest konieczność zamieszkiwania, podejmowania nauki lub pracy w województwie śląskim.

Każdy, kto posiada komputer, stabilne łącze internetowe, kamerę internetową oraz zestaw słuchawkowy z mikrofonem, może przystąpić do egzaminu z domu i połączyć się online z egzaminatorem/obserwatorem, który przeprowadza test. Komunikacja odbywa się w języku angielskim, ale dotyczy tylko uruchomienia testu. Pytania testowe są wyświetlane na ekranie oraz czytane przez lektora.

Po zakończeniu testu uczestnik otrzymuje wstępne wyniki, zaś po 3 dniach roboczych link do certyfikatu.

Szczegóły znajdują się na stronie www.certplus.eu.
Więcej informacji o egzaminach przeprowadzanych zdalnie znajduje się tutaj.
Więcej informacji o Certyfikacie LTE znajduje się tutaj.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: sekretariat.csd@gmail.com lub telefoniczny: 607 710 401. W treści maila należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz nazwę uczelni.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w webinarium informacyjnym na temat certyfikatu, terminy dostępne poniżej:

26.11.2020 (czwartek), godzina 18:00

593 745 221#

01.12.2020 (wtorek), godzina 18:00

932 616 980#

03.12.2020 (czwartek),

703 788 451#

Jak dołączyć do webinarium?
Na kilka minut przed planowanym rozpoczęciem, należy kliknąć w link i dołączyć do spotkania, na którym podawane są wszelkie potrzebne informacje. Webinarium odbywa się w języku polskim iv trwa około 45 minut.

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie!