Kurs - Auditor Systemu Zarządzania Jakością | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Kurs - Auditor Systemu Zarządzania Jakością

Kurs - Auditor Systemu Zarządzania Jakością

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie na Auditora Systemu Zarządzania Jakością.

Przy zgłoszeniu do 4 kwietnia 2016 r.rabat 40%!

W cenie kursu egzamin na Auditora Systemu Zarządzania Jakością, przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą ISO!

Cel kursu
Kurs skierowany jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie jakością w organizacji, niezależnie
od branży. Uczestnicy kursu zdobędą wiedzę pozwalającą na zaprojektowanie systemu zarządzania jakością i wdrożenie go w organizacji, a także administrowanie systemem po wdrożeniu.

Korzyści dla uczestników
Uczestnicy kursu po zdaniu egzaminu będą:

• znać kluczowe terminy związane z zarządzaniem jakością, w tym definicje i wymagania według norm ISO 9000 i ISO 9001
  • rozumieć rolę i zadania auditora w organizacji
  • umieć przeprowadzić audyt Systemu Zarządzania Jakością w organizacji
  • potrafić przygotować kadrę organizacji do audytu
  • umieć sporządzić raport z audytu i wyciągnąć z niego wnioski.

Egzamin i certyfikat ukończenia kursu

• uczestnicy uzyskają zaświadczenie o ukończeniu kursu Auditor Systemu Zarządzania Jakością
  • egzamin przeprowadzi jednostka certyfikująca ISO
  • po zdaniu egzaminu uczestnicy kursu otrzymają certyfikat Auditor Systemu Zarządzania Jakością sygnowany przez jednostkę certyfikującą ISO.

Prowadzący
Audytor ISO z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów zarządzania jakością, z doświadczeniem w prowadzeniu kursów z zakresu zarządzania jakością.

Informacje organizacyjne
Wymiar kursu: 32 godziny
Terminy: 7, 14, 21, 28 kwietnia 2016 r. (czwartki)
Miejsce: Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (ul. Bankowa 8, Katowice).

Koszt kursu
1.350 zł przy zapisie do 4 kwietnia 2016 r. (cena kursu uwzględnia 40% rabatu).

Zapisy na kurs przyjmuje Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń
Katowice, Bankowa 8, pok. nr 13