Konkurs wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich - VII edycja | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Konkurs wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich - VII edycja

Konkurs wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich - VII edycja

Konkurs wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich już po raz siódmy organizowany jest przez Katedrę Kulturoznawstwa i Filologii Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. W konkursie wezmą udział uczniowie klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych.

Celem konkursu jest propagowanie języka angielskiego, wzbogacenie wiedzy o kulturze tradycji krajów anglosaskich oraz promowanie młodzieży uzdolnionej językowo.

Kalendarium Konkursu:
I etap 17 grudnia 2015 r., godz. 12.00 (przeprowadzony w szkołach ponadgimnazjalnych)
II etap 21 i 22 stycznia 2016 r. (przeprowadzony w formie elektronicznej)
III etap 12 lutego 2016 r., godz. 9.00 (finał w siedzibie WSZOP, Katowice, ul. Bankowa 8).

Kontakt:
Katarzyna Szymszal