Dyplom dla Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Dyplom dla Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Dyplom dla Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach otrzymała dyplom za udział w III edycji Konkursu Lingwistycznego dla studentów Tłumacze na start 2015.

Konkurs odbył się 20 listopada br. w Warszawie. Jego celem było pokazanie warsztatu pracy tłumacza, zapoznanie za specyfiką przekładów biznesowych i – przede wszystkim – ułatwienie studentom rozpoczęcia kariery w zawodzie tłumacza. Przypominamy, że tegoroczną edycję konkursu patronatem objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Wojewoda Mazowiecki.