dr Arkadiusz P. Szajna | WSZOP - Katowice

strona główna » aktualności » dr Arkadiusz P. Szajna

dr Arkadiusz P. Szajna

Uchwałą Senatu WSZOP z dnia 25 września br. powołano w naszej Uczelni instytucję Rzecznika Praw Akademickich (Academic Ombudsman). Rzecznik Praw Akademickich, stoi na straży przestrzegania wysokich standardów etycznych, w tym dobrych obyczajów w Uczelni, działa w oparciu o zasadę poufności,bezstron­ności, neutral­ności i dobrowolności,  dąży do polubownego rozwią­zywanie sporów pomiędzy studentami i pracownikami, w tym m.in. w zakresie nierównego traktowania, mobbingu, czy molestowania.

Funkcję Rzecznika Praw Akademickich od 1 października br. pełni dr Arkadiusz P. Szajna, doktor nauk prawnych, wykładowca WSZOP, opiekun Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii WSZOP, członek Zarządu oraz Komitetu Prawnego Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych.

Kontakt:
Rzecznik Praw Akademickich: