Absolwenci studiów podyplomowych oceniają jakość kształcenia | WSZOP - Katowice
strona główna » aktualności » Absolwenci studiów podyplomowych oceniają jakość kształcenia

Absolwenci studiów podyplomowych oceniają jakość kształcenia

Magdalena Swędrak - Inspektor higieny Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Katowicach.

Studia w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach poleciła mi koleżanka. Ukończyła kierunek BHP i Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem, po których znalazła dobrą pracę. Ponadto ochrona środowiska, którą zajmuję się zawodowo jest mocno powiązana z zagadnieniami BHP. Zajęcia, szczególnie z prof. Mirosławskim były niezwykle interesujące i pełne ciekawostek. Otrzymaliśmy też dużo przydatnych w dalszej pracy materiałów. Choć studia trwały tylko rok, to pozwoliły mi na znaczące poszerzenie zasobów wiedzy, a wysoka jakość kształcenia na pewno przełoży się na moją pracę. Szczerze polecam studia we WSZOP.

Mirosław Koźlik - Trener i konsultant z zakresu kompleksowego podejścia do bezpieczeństwa pracy.
Założyciel firmy PREVENTICA, doktorant Wydziału Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

Jak wskazuje sama nazwa Uczelni, WSZOP specjalizuje się w kształceniu w zakresie bezpieczeństwa pracy, a dobra opinia o studiach pośród absolwentów i wiele pozytywnych artykułów w prasie branżowej przekonały mnie do podjęcia studiów podyplomowych BHP i Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem. Moje wysokie oczekiwania wobec studiów, jako wieloletniego praktyka i doradcy w dziedzinie BHP, w pełni spełniły się – zajęcia były niezwykle ciekawe, a niektórzy wykładowcy jak prof. Kokocińska i prof. Mirosławski wręcz zachwycili mnie swoją wiedzą i umiejętnościami jej przekazywania słuchaczom. Ogólnie jakość kształcenia na studiach oceniam jako bardzo dobrą i rekomenduję Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy wszystkim, którzy chcą kształcić się w zakresie BHP.